Najlepsze czy najbardziej rozreklamowane odżywki do rzęs?

W dobie wszech obecnego marketingu, nachalnych reklam które atakują nas ze wszystkich stron; w wyszukiwarce internetowej, na profilach społecznościowych czy poprzez bardziej tradycyjne formy takie jak radio, czasopisma czy reklamy telewizyjne. Ze wsząd słyszymy komunikaty że dany produkt jest najlepszy… przecież prawda jest taka, że każdy nie możemy być najlepszy. Więc jak to jest z tym naprawdę ?Producenci kosmetyków nie mają lekko, ze wszystkich sił próbują wyróżnić się na tle swojej konkurencji często nadużywając zwrotów z przedrostkiem naj – być może kiedyś to działało lecz w obecnych czasach coraz bardziej odpycha potencjalnych użytkowników. Im bardziej produkt zachwalany jest w reklamach jako “naj” – najlepszy, najskuteczniejszy, najbardziej pożądany, najczęściej polecanym … tym bardziej powinniśmy uważać.

Aby uniknąć złapania się na w sidła marketingu produktów kosmetycznych takich jak min. odżywki do rzęs coraz więcej potencjalnych użytkowników sięga po recenzję/informację na temat produktów do internetu. Wpisując w wyszukiwarkę google czy youtube “najlepsze odżywki do rzęs” mają nadzieję na znalezienie odpowiedzi na dręczące ich pytania.

Niestety jeżeli nawet znalezione strony czy filmiki są naprawdę obiektywne, radę zachować zimną krew i nie rzucać się jak dzik na żołędzie na odżywki wygrywające takie rankingi gdyż mogą być sponsorowane. Jeżeli ktoś poszukuję obiektywnych informacji na temat najlepszych odżywek do rzęs polecam odwiedzenie strony mocnerzesy.pl która jest niezależnym rankingiem tego typu preparatów (ciekawe tylko czemu nie znajduję się wysoko w wynikach wyszukiwania ? Czyżby konkurencja ?)